Web Sitesi ve Mobil Site Çözümleri

Creapeak / Web Sitesi ve Mobil Site Çözümleri
web-mobil-cozum

Web Sitesi ve Mobil Site Çözümleri

Creapeak, alanında uzman olduğu işlerin başında gelen web sitesi ve mobil site hizmetleri ile her ölçekte şirketin dijital platformlardaki ihtiyaçlarını karşılayacak çözümleri sunabilmektedir.

Müşterilerinin ihtiyaçlarını analiz ederek tasarım ve teknolojiyi en iyi şekilde harmanlayan Creapeak, projelerini hem web hem de mobil ortamlarda üst sıralara taşımaktadır.

Her projesinde ilk tekliften, proje teslimine kadar işin takibinde olan Creapeak değişen ve güncellenen teknolojiler doğrultusunda projelerine güncelleme ve bakım desteği de sağlayarak ürettiği web sitesi ve mobil site projelerinin sürekli güncel kalmasını sağlar.

Proje Süreci

Projenin ilk adımı müşteriyi anlamaktır. Creapeak beklentileriniz ve sitenizim amacı doğrultusunda proje dosyanızı hazırlar ve onayınıza sunar.

Proje onayından sonra tasarım ekibimiz ve art direktörlerimiz tarafından tamamen size özel, markanızı / kurumunuzu doğru ve güçlü bir şekilde yansıtacak profesyonel bir tasarım çalışması yapılır.

Tasarım süreci boyunca gelişmeler müşterilerimize sunulur ve revizyon talepleri kısa sürede gerçekleştirilir. Tüm tasarımlarımız mobil uyumlu olarak hazırlanır.

Hemen Başvurun
e2

Web Sitesi ve Mobil Site Çözümleri

Creapeak, alan adı, hosting, e-mail, güvenlik, yedekleme, online ödeme altyapıları ve diğer bir çok özelliği tek bir pakette sunar.

e1

Kullanıcı Dostu Yönetim Paneli

İçerik yönetim sistemlerimiz ile sitenizin yönetimi hem çok kolay hem de hızlı. Sitenizi yönetirken zamandan kazanın, işinize odaklanın.

mobile-app

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Aramlarda üst sıralarda olmak ve ziyaretçi sayınızı artırmak için arama motoru optimizasyonu çok önemlidir. İçerik yönetim sistemimiz SEO’ya hazır.

destek

Kusursuz Teknik Destek

Satış sonrasında da yanınızdayız! E-Ticaret eğitimlerimize katılabilir ve ihtiyaç duyduğunuz her an destek ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Merak ettikleriniz ve sorularınız için
0212 909 29 25 no’lu telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

Hemen Başvurun
call

İşletmenizin İhtiyaçlarını Doğru Analiz Edelim

İletişim bilgilerinizi bırakın, size kısa süre içerisinde dönüş yapalım.

Bilgileriniz Gizlilik Politikamız gereğince gizli tutulmaktadır.

Talebiniz başarıyla alınmıştır
Müşteri temsilcilerimiz sizinle kısa süre içerisinde iletişime geçecektir.

Sizi Arayalım

Müşteri temsilcilerimizin size hemen dönüş yapmaları için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz.

Talebiniz başarıyla alınmıştır.

 

Müşteri temsilcilerimiz kısa süre içerisinde iletişime geçecektir.