AdWords ve Sosyal Medya Reklamları

Creapeak / AdWords ve Sosyal Medya Reklamları
adwords-facebook

AdWords ve Sosyal Medya Reklamları

Creapeak, Google Adwords ve Facebook reklamları ile, kurumunuzun tanıtımını istediğiniz bütçe ile, en etkin şekilde gerçekleştirmenizi sağlar.

Online reklamcılık alanındaki tecrübesi ile, Google Adwords ve Facebook kampanyalarınızı sizin adınıza planlar, oluşturur, yönetir, optimize eder ve raporlar.

Hemen Başvurun

Erişim

Google arama motoru ve Facebook, dünya çapında Internet kullanıcılarının %80’inden fazlasına erişmenizi sağlar. Bu mecralarda yayınlanan reklamlar erişim hedefiniz kapsamında çeşitli şekillerde filtrelenerek hedef kitlenize ulaşmanızı sağlar.

Maliyet

Google Adwords ve Facebook, her büyüklükteki kurumun, kendi belirleyeceği bütçelere göre reklam yapabileceği bir mecralardır. Reklam birim fiyatınızı siz belirleyebilir ve sadece reklamlarınıza tıklayarak sitenizi ziyaret eden kullanıcılar için ücret ödersiniz. Harcamanız gereken minimum bir bütçe yoktur, günlük, haftalık veya aylık harcama periyotları kullanarak ne kadar reklam harcaması yapacağınıza siz karar verirsiniz. Değişen hedef ve ihtiyaçlarınıza göre, bütçenizi ve reklamlarınızı anlık olarak değiştirebilir ve sonuçlarını aynı gün görebilirsiniz.

Zamanlama

Reklam zamanlama özelliği ile reklamlarınızı hedef kitlenizin istediği zamanlarda gösterilmesini sağlayabilirsiniz. Google ve Facebook reklamları, size ihtiyacı olan potansiyel müşterilerinize otomatik olarak gösterilir. Dolayısı ile potansiyel müşterilerinizin gerçek müşteriye dönüşme ihtimali oldukça yüksektir.

Kontrol

Google Adwords ve Facebook reklam yönetim sistemleri, istediğiniz değişiklikleri anında yapmanızı ve uygulamanızı sağlar. Reklamlarınız kısa sürede onaylanarak yayına girer, yaptığınız değişiklikler anında uygulanır.

Merak ettikleriniz ve sorularınız için
0212 909 29 25 no’lu telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

Hemen Başvurun
call

İşletmenizin İhtiyaçlarını Doğru Analiz Edelim

İletişim bilgilerinizi bırakın, size kısa süre içerisinde dönüş yapalım.

Bilgileriniz Gizlilik Politikamız gereğince gizli tutulmaktadır.

Talebiniz başarıyla alınmıştır
Müşteri temsilcilerimiz sizinle kısa süre içerisinde iletişime geçecektir.

Sizi Arayalım

Müşteri temsilcilerimizin size hemen dönüş yapmaları için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz.

Talebiniz başarıyla alınmıştır.

 

Müşteri temsilcilerimiz kısa süre içerisinde iletişime geçecektir.