Çözümlerimiz

Creapeak / Çözümlerimiz
e1

Web Tasarımı ve Mobil Uygulamalar

Tasarım ekibimiz ve art direktörlerimiz tarafından tamamen size özel, markanızı / kurumunuzu doğru ve güçlü bir şekilde yansıtacak profesyonel bir tasarım çalışması yapılır. Tasarım süreci boyunca gelişmeler müşterilerimize sunulur ve revizyon talepleri kısa sürede gerçekleştirilir.  Tüm tasarımlarımız mobil uyumlu olarak hazırlanır.

iOS ve Android tabanlı mobil uygulama projelerinizde de yazılım ekibimiz projenizi analiz ederek en doğru kararı vermenize ve projeyi en sağlıklı şekilde geliştirmenize yardımcı olur. Uygulamalarınız, projenize ve tercihinize bağlı olarak native veya hybrid modelinde yapılabilir.

e2

Web Tabanlı Özel Yazılımlar

Web tabanlı özel yazılım projelerinizde uzman yazılım ekibimiz ile ilk günden başlayarak projenizin son aşamasına kadar yanınızdayız. Alanında uzman yazılımcılardan oluşan ekibimiz sizinle birlikte projenizi analiz ederek ve projenize göre platform seçimi yaparak işe başlar. Projeniz, isteğinize veya projenin ihtiyaçlarına göre php veya .net platformlarında hazırlanabilmektedir.

Projenizin analizi ve platform seçiminden sonra yazılım aşaması başlar. Yazılım süreci boyunca geliştirmeler müşterinin sürekli olarak takip edebileceği bir adreste müşterilerimize sunulur ve gelen revizyon talepleri kısa sürede gerçekleştirilir.

e3

E-Ticaret & B2B Sistemleri

İşletmenizin sanal mağazasını kurmak ve ürünlerinizi internette satışa sunmak için tek yapmanız gereken bizi aramak! Creapeak e-ticaret sistemlerinde firmanız ve ürünleriniz analiz edilerek mağazanıza özel bir site tasarımı yapılır. E-mağaza yönetim paneliniz sayesinde sınırsız sayıda ürün ve içerik ekleyebilir, sanal pos ve dilediğiniz diğer online ödeme seçeneklerini mağazanızda kullanabilirsiniz.

Creapeak e-ticaret sistemlerinde yazılım ve tasarımınız sizindir. Projeniz tamamen açık kaynak olarak size teslim edilir. Üstelik tüm bunlar için her yıl ayrı birer site parası ödemez, sadece tek seferlik ödeme yaparsınız.

NASIL BAŞLAYABİLİRİM?

Hemen bize ulaşabilirsiniz veya web sitemizde yer alan formlardan birini doldurarak bizim size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz. Bize ulaşmak için 0212 909 29 25 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

WEB HOSTİNG’E İHTİYACIM VAR MI?

Creapeak, güvenli ve stabil cloud sunucular ile size ücretsiz web hosting alanı sunar, herhangi bir ek ücret veya hizmet almanıza gerek yoktur. Creapeak CDN yapısı ile web siteniz 100% kesintisiz olarak yayında kalır.

NASIL BİR DESTEK SAĞLIYORSUNUZ?

Web tasarımınız tamamlandıktan ve web siteniz yayına alındıktan sonra uzman tasarımcılarımız her an yardımınıza hazır. Web sitenizi değiştirirken veya ekleme yaparken nasıl yapacağınızdan emin olamadığınız yerlerde destek hattımızdan her zaman yardım alabilirsiniz.

SİTEMİN TASARIMI NASIL OLACAK?

Tam olarak istediğiniz gibi! Yeni web sitenizin tasarımı uzman front-end tasarımcılarımız tarafından günümüz web standartları ve trendlerine uygun şekilde tasarlanır. Demo sonrası revize isteklerinize göre tasarıma son şekli verilerek onayınıza sunulur.

E-MAİL HESABI SUNUYOR MUSUNUZ?

Elbette. Web tasarım hizmeti ile birlikte gelişmiş e-posta hesaplarını ücretsiz olarak sunuyoruz. Tüm e-mail hesapları POP3, IMAP, SMTP, Webmail ve Mobil cihazları desteklemektedir.

WEB SİTEMİ KAÇ GÜNDE TESLİM EDİYORSUNUZ?

Creapeak uzman web tasarımı ekibi, siz web sitenizde yer almasını istediğiniz içerikleri sağladıktan sonra kısa sürede web sitenizin demosunu hazırlar ve onayınız için tarafınıza sunar. Teslim süresi projeye göre değişmekle birlikte genellikle 10 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır.

İşletmenizin İhtiyaçlarını Doğru Analiz Edelim

İletişim bilgilerinizi bırakın, size kısa süre içerisinde dönüş yapalım.

Bilgileriniz Gizlilik Politikamız gereğince gizli tutulmaktadır.

Talebiniz başarıyla alınmıştır
Müşteri temsilcilerimiz sizinle kısa süre içerisinde iletişime geçecektir.

Sizi Arayalım

Müşteri temsilcilerimizin size hemen dönüş yapmaları için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz.

Talebiniz başarıyla alınmıştır.

 

Müşteri temsilcilerimiz kısa süre içerisinde iletişime geçecektir.